Yalancı Bahar Dizisi Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yalancı Bahar Dizisi Fan Sitesi

Yalancı Bahar Dizisi Fan Sitesine Hoşgeldiniz

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
En son konular
» SOKAK POLİSİ 1.Bölüm Eklenmiştir.
Gerçek Aşk Bu Galiba.. Icon_minitime1Perş. Ara. 22, 2011 2:29 pm tarafından ibocum_45

» Selam Arkadaşlar Biraz Geç Oldu Kendimi Tanıtmaya Kusura Bakmayın
Gerçek Aşk Bu Galiba.. Icon_minitime1Perş. Ara. 22, 2011 2:27 pm tarafından ibocum_45

» 5. Bölüm Reytingleri
Gerçek Aşk Bu Galiba.. Icon_minitime1Cuma Ekim 07, 2011 9:47 pm tarafından !Nursena!

» Cansel Elçin
Gerçek Aşk Bu Galiba.. Icon_minitime1Çarş. Ekim 05, 2011 4:14 pm tarafından !Nursena!

» Nasıl Gidiyor?
Gerçek Aşk Bu Galiba.. Icon_minitime1Çarş. Ekim 05, 2011 4:13 pm tarafından !Nursena!

» Beni Nasıl Tanırsınız?(!Nursena!)
Gerçek Aşk Bu Galiba.. Icon_minitime1Çarş. Ekim 05, 2011 4:12 pm tarafından !Nursena!

» 5. Bölüm Özeti
Gerçek Aşk Bu Galiba.. Icon_minitime1Salı Ekim 04, 2011 8:08 pm tarafından *MeRve*

» 2. Bölüm Fragman Replikleri
Gerçek Aşk Bu Galiba.. Icon_minitime1Salı Ekim 04, 2011 8:07 pm tarafından *MeRve*

» 5. Bölüm Fragman Replikleri
Gerçek Aşk Bu Galiba.. Icon_minitime1Salı Ekim 04, 2011 8:06 pm tarafından *MeRve*

En iyi yollayıcılar
*MeRve* (952)
Gerçek Aşk Bu Galiba.. Vote_lcap2Gerçek Aşk Bu Galiba.. Voting_bar2Gerçek Aşk Bu Galiba.. Vote_rcap2 
!Nursena! (849)
Gerçek Aşk Bu Galiba.. Vote_lcap2Gerçek Aşk Bu Galiba.. Voting_bar2Gerçek Aşk Bu Galiba.. Vote_rcap2 
Zeyno10 (316)
SaRıSeKeR (141)
'-Gizem (107)
Elvan (54)
Aytac (23)
BilGin (11)
orjnal adam deniz (11)
aytenay (10)

Gerçek Aşk Bu Galiba..

2 posters
YazarMesaj
*MeRve*
Admin
Admin
*MeRve*

Gerçek Aşk Bu Galiba.. Empty
MesajKonu: Gerçek Aşk Bu Galiba..   Gerçek Aşk Bu Galiba.. Icon_minitime1Perş. Ağus. 04, 2011 12:12 am

Motorsiklet Kazası
(((GERÇEK AŞK)))
Bir kız ve bir delikanlı, bir motosikletin üzerinde 180 Km hızla gidiyorlar ve aralarında şöyle bir konuşma geçiyor

EBRU : Lütfen yavaşla, ben korkuyorum.

MURAT : Hayır, bak ne kadar eğlenceli.

EBRU : Lütfen, lütfen, çok korkuyorum.

MURAT : Peki, beni sevdiğini söyle.

EBRU : Seni çok seviyorum, lütfen yavaşla.

MURAT : Şimdi de bana sıkıca sarıl.

EBRU delikanlıya sıkıca sarılır.

MURAT: Şapkamı alıp, kendine takar mısın? Başımı çok sıktı..

Ertesi gün gazetelerde şöyle bir haber çıktı:

MOTOSİKLET KAZASI

Motosiklet, fren arızası nedeniyle, bir binaya çarptı. Üzerindeki 2 kişiden sadece biri kurtuldu.

Gerçek ise şöyleydi Yolun yarısında, delikanlı frenlerin bozulduğunu anlamış ama bunu kıza belli etmek istememişti. Bunun yerine, . kızdan kendisini sevdiğini söylemesini istemiş ve kendisine son defa sarılmasını istemişti.Sonra da kendi ölümü pahasına, kızın başlığı takmasını ve hayatta kalmasını sağlamıştı.

İŞTE GERÇEK AŞKIN ANLAMI DA BUDUR GALİBA . . .
https://yalancibahar.forumdizini.com
!Nursena!
Admin
Admin
!Nursena!

MesajKonu: Geri: Gerçek Aşk Bu Galiba..   Gerçek Aşk Bu Galiba.. Icon_minitime1Perş. Ağus. 04, 2011 12:28 am

gerçek aşk budur! teşekkürşer canım..Smile
*MeRve*
Admin
Admin
*MeRve*

MesajKonu: Geri: Gerçek Aşk Bu Galiba..   Gerçek Aşk Bu Galiba.. Icon_minitime1Perş. Ağus. 04, 2011 12:42 am

Rica Ederim Smile
https://yalancibahar.forumdizini.com

Gerçek Aşk Bu Galiba..
1 sayfadaki 1 sayfası