Yalancı Bahar Dizisi Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yalancı Bahar Dizisi Fan Sitesi

Yalancı Bahar Dizisi Fan Sitesine Hoşgeldiniz

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
En son konular
» SOKAK POLİSİ 1.Bölüm Eklenmiştir.
Çin Seddi Yapıldıktan Sonraki Konuşmalar Icon_minitime1Perş. Ara. 22, 2011 2:29 pm tarafından ibocum_45

» Selam Arkadaşlar Biraz Geç Oldu Kendimi Tanıtmaya Kusura Bakmayın
Çin Seddi Yapıldıktan Sonraki Konuşmalar Icon_minitime1Perş. Ara. 22, 2011 2:27 pm tarafından ibocum_45

» 5. Bölüm Reytingleri
Çin Seddi Yapıldıktan Sonraki Konuşmalar Icon_minitime1Cuma Ekim 07, 2011 9:47 pm tarafından !Nursena!

» Cansel Elçin
Çin Seddi Yapıldıktan Sonraki Konuşmalar Icon_minitime1Çarş. Ekim 05, 2011 4:14 pm tarafından !Nursena!

» Nasıl Gidiyor?
Çin Seddi Yapıldıktan Sonraki Konuşmalar Icon_minitime1Çarş. Ekim 05, 2011 4:13 pm tarafından !Nursena!

» Beni Nasıl Tanırsınız?(!Nursena!)
Çin Seddi Yapıldıktan Sonraki Konuşmalar Icon_minitime1Çarş. Ekim 05, 2011 4:12 pm tarafından !Nursena!

» 5. Bölüm Özeti
Çin Seddi Yapıldıktan Sonraki Konuşmalar Icon_minitime1Salı Ekim 04, 2011 8:08 pm tarafından *MeRve*

» 2. Bölüm Fragman Replikleri
Çin Seddi Yapıldıktan Sonraki Konuşmalar Icon_minitime1Salı Ekim 04, 2011 8:07 pm tarafından *MeRve*

» 5. Bölüm Fragman Replikleri
Çin Seddi Yapıldıktan Sonraki Konuşmalar Icon_minitime1Salı Ekim 04, 2011 8:06 pm tarafından *MeRve*

En iyi yollayıcılar
*MeRve* (952)
Çin Seddi Yapıldıktan Sonraki Konuşmalar Vote_lcap2Çin Seddi Yapıldıktan Sonraki Konuşmalar Voting_bar2Çin Seddi Yapıldıktan Sonraki Konuşmalar Vote_rcap2 
!Nursena! (849)
Çin Seddi Yapıldıktan Sonraki Konuşmalar Vote_lcap2Çin Seddi Yapıldıktan Sonraki Konuşmalar Voting_bar2Çin Seddi Yapıldıktan Sonraki Konuşmalar Vote_rcap2 
Zeyno10 (316)
SaRıSeKeR (141)
'-Gizem (107)
Elvan (54)
Aytac (23)
BilGin (11)
orjnal adam deniz (11)
aytenay (10)

Çin Seddi Yapıldıktan Sonraki Konuşmalar

3 posters
YazarMesaj
SaRıSeKeR
Yeni Üye
Yeni Üye
SaRıSeKeR

Çin Seddi Yapıldıktan Sonraki Konuşmalar Empty
MesajKonu: Çin Seddi Yapıldıktan Sonraki Konuşmalar   Çin Seddi Yapıldıktan Sonraki Konuşmalar Icon_minitime1Paz Ağus. 21, 2011 10:29 am

imparatorum bu seddi yapacağımıza barış yapsaydık daha kolay olmaz mıydı?
Çin Seddi Yapıldıktan Sonra Diyaloglar -gel bakayım sen şöyle!

-çin seddini yapanlardan birinin annesi:
-oğlum bak sen gerizekalı değilsin demekki çalışınca oluyomuş.

-imparatorum emriniz üzerine çin seddini bitirdik efendim
-ulan manyak mısınız.. ben sizinle dalga geçmiştim o kadar duvar örülür mü hiç denyolar

-güzel oldu ama şimdi ilerde birileri çıkıp bunu uzaylılar yaptı derler.

-ben sana set yapamazsın demedim duvarcı ustası olamazsın dedim

-oh hele şükür bitti çing
-ne bitti çang?
-çin seddi mi çang !
-sana kim yap dedi ki çang ?
-.......

-oha felan oldum abi ya

-anaaa dalmışız örmeye kaç metre olmuş bu be?!

- yanlış olmuş yıkın!
- ne ne neeyyy?
- eehe şaka lan şaka

- ulan imparator diye başımıza getirdiğimiz adama bak.ne pis bi insanmış bu ya

-fazla mı gaza geldik lan uzun oldu sanki..?!?

-ustabaşı : yüce imparatorum dünyanın en uzun duvarının yapımını tamamladık.
-imparator : aslında işlevi önemli.

- abi o kadar yaptık acaba uzaydan görünür mü?
- o ne ki?
- bilmem içimden geldi öyle.

- keşke daha derli toplu bir şey yapsaydık. fotoğraf makinesine sığmaz bu.

-olm ilerde taklit etmesinler bunu?
-oha yok daha neler?
-berline de duvar falan yaparlarsa ya?
-berlin neresi be?
-ne bilim budha sööletti heralde...

-şimdi ben bunu yaptım ama bi sor bakalım neden yaptım.
-neden yaptın abi?
-yapamazsın dediler.

-aaa? lan duvarı dışardan örmüşüz biz nası gircez lan içeri ???

- abi biz bu seddi yaptık ama türkler göç etmiş be abi..
- hasssssss...

- korktuğumuz çok belli oluyomudur acaba?
(oluyor canım uzaydan görünüyor.)

Her şey senin elinde.. Benden o gecenin , bütün hatalarımın intikamını 1 saniyede alabilirsin..
Ya da bir cevabınla beni dünyanın en mutlu adamı edebilirsin.. Hasret..Benimle evlenir misin ?
-Evet , Evet , Evet...
*MeRve*
Admin
Admin
*MeRve*

MesajKonu: Geri: Çin Seddi Yapıldıktan Sonraki Konuşmalar   Çin Seddi Yapıldıktan Sonraki Konuşmalar Icon_minitime1Paz Ağus. 21, 2011 7:50 pm

Teşekkürler Smile
https://yalancibahar.forumdizini.com
Zeyno10
Aktif Üye
Aktif Üye
Zeyno10

MesajKonu: Geri: Çin Seddi Yapıldıktan Sonraki Konuşmalar   Çin Seddi Yapıldıktan Sonraki Konuşmalar Icon_minitime1Çarş. Ağus. 24, 2011 10:43 pm

Okumuştum Teşekürler

Çin Seddi Yapıldıktan Sonraki Konuşmalar
1 sayfadaki 1 sayfası