Yalancı Bahar Dizisi Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yalancı Bahar Dizisi Fan Sitesi

Yalancı Bahar Dizisi Fan Sitesine Hoşgeldiniz

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
En son konular
» SOKAK POLİSİ 1.Bölüm Eklenmiştir.
'Batman'deki Joker kadar sempatik' diyor Icon_minitime1Perş. Ara. 22, 2011 2:29 pm tarafından ibocum_45

» Selam Arkadaşlar Biraz Geç Oldu Kendimi Tanıtmaya Kusura Bakmayın
'Batman'deki Joker kadar sempatik' diyor Icon_minitime1Perş. Ara. 22, 2011 2:27 pm tarafından ibocum_45

» 5. Bölüm Reytingleri
'Batman'deki Joker kadar sempatik' diyor Icon_minitime1Cuma Ekim 07, 2011 9:47 pm tarafından !Nursena!

» Cansel Elçin
'Batman'deki Joker kadar sempatik' diyor Icon_minitime1Çarş. Ekim 05, 2011 4:14 pm tarafından !Nursena!

» Nasıl Gidiyor?
'Batman'deki Joker kadar sempatik' diyor Icon_minitime1Çarş. Ekim 05, 2011 4:13 pm tarafından !Nursena!

» Beni Nasıl Tanırsınız?(!Nursena!)
'Batman'deki Joker kadar sempatik' diyor Icon_minitime1Çarş. Ekim 05, 2011 4:12 pm tarafından !Nursena!

» 5. Bölüm Özeti
'Batman'deki Joker kadar sempatik' diyor Icon_minitime1Salı Ekim 04, 2011 8:08 pm tarafından *MeRve*

» 2. Bölüm Fragman Replikleri
'Batman'deki Joker kadar sempatik' diyor Icon_minitime1Salı Ekim 04, 2011 8:07 pm tarafından *MeRve*

» 5. Bölüm Fragman Replikleri
'Batman'deki Joker kadar sempatik' diyor Icon_minitime1Salı Ekim 04, 2011 8:06 pm tarafından *MeRve*

En iyi yollayıcılar
*MeRve* (952)
'Batman'deki Joker kadar sempatik' diyor Vote_lcap2'Batman'deki Joker kadar sempatik' diyor Voting_bar2'Batman'deki Joker kadar sempatik' diyor Vote_rcap2 
!Nursena! (849)
'Batman'deki Joker kadar sempatik' diyor Vote_lcap2'Batman'deki Joker kadar sempatik' diyor Voting_bar2'Batman'deki Joker kadar sempatik' diyor Vote_rcap2 
Zeyno10 (316)
SaRıSeKeR (141)
'-Gizem (107)
Elvan (54)
Aytac (23)
BilGin (11)
orjnal adam deniz (11)
aytenay (10)

'Batman'deki Joker kadar sempatik' diyor

3 posters
YazarMesaj
Zeyno10
Aktif Üye
Aktif Üye
Zeyno10

'Batman'deki Joker kadar sempatik' diyor Empty
MesajKonu: 'Batman'deki Joker kadar sempatik' diyor   'Batman'deki Joker kadar sempatik' diyor Icon_minitime1Paz Ağus. 28, 2011 12:00 am

Cansel Elçin Yalancı Bahar'ı Anlattı
'Yalancı Bahar'da 'Dolandırıcı Selim' olarak izleyeceğimiz Cansel Elçin, yeni karakteri için 'Batman'deki Joker kadar sempatik' diyor

Ünlü Oyuncu Radikal'e röportaj verdi. 

Yeni diziniz ‘Yalancı Bahar' yakında başlıyor. Konusu nedir? 

‘Yalancı Bahar', geçmişte sevgilisiyle beraber dolandırıcılık yapan, ancak daha sonra başka bir hayatı seçen bir kadının öyküsünü işliyor genel olarak. Bu kadını Fahriye Evcen, kocasını ise Serkan Ercan canlandırıyor. Hırsız olan eski sevgili yani Selim'i de ben oynuyorum. Çok fazla deşifre etmek istemiyorum hikâyeyi ama Selim bir şekilde hapse giriyor ve intikam almak istiyor onlardan. Çok iyi planlı bir intikam hazırlıyor. Kendini eğitiyor hapishanede, hiçbir şeyi tesadüfe bırakmak istemiyor. Hikâyemiz de aslında burada başlıyor. 

Selim bayağı kötü bir karakter mi yoksa sempatik kötülerden mi? Batman'deki Joker'i sevmiş miydiniz siz? 

Ben şahsen sevmemiştim. İşte Selim de o kadar sempatik (gülüyor). 

Daha önceki rollerinizde hep çok klas, İstanbul beyefendisi bir Cansel Elçin izlemiştik. Bu sefer farklı bir karakter oynayacağınız için çekinceniz var mı? Hayır, tam tersine mutluluk duyuyorum farklı bir rol olduğu için. Kötü bir adamı oynuyorum diye hiç düşünmüyorum. Kötü kötü bakmıyorum etrafa, sadece onun tutkularını ve isteklerini yaşatmaya çalışıyorum. Ona hak vermeye çalışıyorum. Selim olaylara tek bir açıdan bakıyor. Yenilgiyi kabul etmiyor. Şu an tıraşlısınız gerçi ama bazı bölümler için sakal bırakmıştınız. İnternette okudum, çok değişik gelmiş insanlara. 

Hani bahsettim ya, Selim'in birtakım planları var diye. İşte bu planlar için sakalını uzatması gerekiyor. Tanınmamak için mi? Evet, ama şimdi burada planlarını çok da deşifre etmeyelim. Çünkü benim karakterimin dört farklı halini izleyecek seyirciler. Oyunculuk içinde Oyunculuk var bu işte. Selim Oyunculuk yapıyor mesela dizide, o yüzden eğlenceli bir iş bence. 
(TelevizyonGazetesi.com)

!Nursena!
Admin
Admin
!Nursena!

MesajKonu: Geri: 'Batman'deki Joker kadar sempatik' diyor   'Batman'deki Joker kadar sempatik' diyor Icon_minitime1Paz Ağus. 28, 2011 9:10 am

:F teşekkürler.Smile
*MeRve*
Admin
Admin
*MeRve*

MesajKonu: Geri: 'Batman'deki Joker kadar sempatik' diyor   'Batman'deki Joker kadar sempatik' diyor Icon_minitime1Paz Ağus. 28, 2011 11:08 am

Teşekkürler. Smile
https://yalancibahar.forumdizini.com
Zeyno10
Aktif Üye
Aktif Üye
Zeyno10

MesajKonu: Geri: 'Batman'deki Joker kadar sempatik' diyor   'Batman'deki Joker kadar sempatik' diyor Icon_minitime1Paz Ağus. 28, 2011 7:40 pm

Rica ederim

'Batman'deki Joker kadar sempatik' diyor
1 sayfadaki 1 sayfası