Yalancı Bahar Dizisi Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yalancı Bahar Dizisi Fan Sitesi

Yalancı Bahar Dizisi Fan Sitesine Hoşgeldiniz

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
En son konular
» SOKAK POLİSİ 1.Bölüm Eklenmiştir.
Aylin Bu Sezon Daha Çok Dişi! Icon_minitime1Perş. Ara. 22, 2011 2:29 pm tarafından ibocum_45

» Selam Arkadaşlar Biraz Geç Oldu Kendimi Tanıtmaya Kusura Bakmayın
Aylin Bu Sezon Daha Çok Dişi! Icon_minitime1Perş. Ara. 22, 2011 2:27 pm tarafından ibocum_45

» 5. Bölüm Reytingleri
Aylin Bu Sezon Daha Çok Dişi! Icon_minitime1Cuma Ekim 07, 2011 9:47 pm tarafından !Nursena!

» Cansel Elçin
Aylin Bu Sezon Daha Çok Dişi! Icon_minitime1Çarş. Ekim 05, 2011 4:14 pm tarafından !Nursena!

» Nasıl Gidiyor?
Aylin Bu Sezon Daha Çok Dişi! Icon_minitime1Çarş. Ekim 05, 2011 4:13 pm tarafından !Nursena!

» Beni Nasıl Tanırsınız?(!Nursena!)
Aylin Bu Sezon Daha Çok Dişi! Icon_minitime1Çarş. Ekim 05, 2011 4:12 pm tarafından !Nursena!

» 5. Bölüm Özeti
Aylin Bu Sezon Daha Çok Dişi! Icon_minitime1Salı Ekim 04, 2011 8:08 pm tarafından *MeRve*

» 2. Bölüm Fragman Replikleri
Aylin Bu Sezon Daha Çok Dişi! Icon_minitime1Salı Ekim 04, 2011 8:07 pm tarafından *MeRve*

» 5. Bölüm Fragman Replikleri
Aylin Bu Sezon Daha Çok Dişi! Icon_minitime1Salı Ekim 04, 2011 8:06 pm tarafından *MeRve*

En iyi yollayıcılar
*MeRve* (952)
Aylin Bu Sezon Daha Çok Dişi! Vote_lcap2Aylin Bu Sezon Daha Çok Dişi! Voting_bar2Aylin Bu Sezon Daha Çok Dişi! Vote_rcap2 
!Nursena! (849)
Aylin Bu Sezon Daha Çok Dişi! Vote_lcap2Aylin Bu Sezon Daha Çok Dişi! Voting_bar2Aylin Bu Sezon Daha Çok Dişi! Vote_rcap2 
Zeyno10 (316)
SaRıSeKeR (141)
'-Gizem (107)
Elvan (54)
Aytac (23)
BilGin (11)
orjnal adam deniz (11)
aytenay (10)

Aylin Bu Sezon Daha Çok Dişi!

2 posters
YazarMesaj
Zeyno10
Aktif Üye
Aktif Üye
Zeyno10

Aylin Bu Sezon Daha Çok Dişi! Empty
MesajKonu: Aylin Bu Sezon Daha Çok Dişi!   Aylin Bu Sezon Daha Çok Dişi! Icon_minitime1Paz Ağus. 28, 2011 8:09 pm

Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde bu sezon Aylin'e dikkat edin...

"Aylin çok daha dişi"

Aylin'i yeni sezonda neler bekliyor? Yeni sezonda Aylin, karakteri tam oturmuş bir kadın artık. Yaşadıklarını hazmetmiş ve ayakta durmayı öğrenmiş.

Bu sezon 70'leri izleyeceğiz. Karakterin imajı için ne gibi değişiklikler yapıldı? Aylin'in imajı üzerine çok çalışıldı. Geçen sezondan çok daha dişi. Makyaj daha belirgin. Kıyafetler o kadar güzel ki, giymeye kıyamıyorum. Oyuncak bebek kıyafetleri gibi.

Aylin'in Murat'la evlenmesi tamamen hırs mıydı yoksa Soner'e olan aşkı mıydı? Aylin çok zor zamanlar geçirdi. Evlenmek kurtuluşu gibi görünürken hapishanesi oldu.

Hayalinizde Aylin ve Soner için nasıl bir gelecek var? Hayalimde Murat'ın kendi rızasıyla aradan çekilmesi var. Anlayamıyorum, o durumdayken hâlâ bu kadar direnmesini. Bence uzaklara kaçıp kurtulsunlar. Çoluk çocuğa karışsınlar ve mutlu mesut yaşasınlar.

Diziyle birlikte hayatınızda neler değişti?

Bu dizi benim için büyük bir okul. Her set günü yeni şeyler öğreniyorum ve çok eğleniyorum. Kocaman bir aile olduk. Setteki dayanışma ve yardımlaşmayı çok seviyorum. Hayatımı değiştirdiği kesin. Bana kattıkları tarif edilemez.

Aileniz İngiltere'de yaşıyor. Oradaki hayatınız nasıl? Burada beni en çok ailemden uzak olmam zorluyor. Gidip geliyorum ama yine de çok özlüyorum. Oradayken müzikle ilgileniyorum, beste yapıyorum. Elimden geldiğince onları bir arkadaşımla kaydediyoruz. En büyük eğlencem o.

Tiyatro okurken, okulu dondurdunuz. Üniversite eğitiminize devam edecek misiniz?

İngiltere'de Kent Üniversitesi'nde Tiyatro ve Fransızca çift anadal okuyorum. İkinci senemdeyim ve bölümlerimi çok severek seçtim. Eğitimimi dizi için dondurdum ama devam edeceğim.

"METE ENERJiK, WILMA ŞiRiN"

Erkan Petekkaya (Ali Kaptan): Oyunculuk okulu.

Ayça Bingöl (Cemile): Doğallık.

Emir Berke Zincidi (Osman): Tatlılık.

Aras Bulut İynemli (Mete): Küçük kardeş.

Wilma Elles (Carolin): Şirin.

Yıldız Çağrı Atiksoy (Berrin): Dost.

Meral Çetinkaya (Hasefe): Asil.

Mete Horozoğlu (Soner): Enerjik.

Osman Karagöz (Murat): Heyecanlı.

Renan Bilek (Süleyman): Müzik
(TelevizyonGazetesi.com)

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
*MeRve*
Admin
Admin
*MeRve*

MesajKonu: Geri: Aylin Bu Sezon Daha Çok Dişi!   Aylin Bu Sezon Daha Çok Dişi! Icon_minitime1Paz Ağus. 28, 2011 9:12 pm

Teşekkürler.
https://yalancibahar.forumdizini.com
Zeyno10
Aktif Üye
Aktif Üye
Zeyno10

MesajKonu: Geri: Aylin Bu Sezon Daha Çok Dişi!   Aylin Bu Sezon Daha Çok Dişi! Icon_minitime1Paz Ağus. 28, 2011 9:40 pm

Rica Ederim

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bu Sezon Diziler Yeşilçam'dan Besleniyor
» Dizilerin Yeni Sezon Başlangıç Tarihleri