Yalancı Bahar Dizisi Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yalancı Bahar Dizisi Fan Sitesi

Yalancı Bahar Dizisi Fan Sitesine Hoşgeldiniz

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
En son konular
» SOKAK POLİSİ 1.Bölüm Eklenmiştir.
Marsel Ilhan İle Bengü Karşı-Karşıya.. Icon_minitime1Perş. Ara. 22, 2011 2:29 pm tarafından ibocum_45

» Selam Arkadaşlar Biraz Geç Oldu Kendimi Tanıtmaya Kusura Bakmayın
Marsel Ilhan İle Bengü Karşı-Karşıya.. Icon_minitime1Perş. Ara. 22, 2011 2:27 pm tarafından ibocum_45

» 5. Bölüm Reytingleri
Marsel Ilhan İle Bengü Karşı-Karşıya.. Icon_minitime1Cuma Ekim 07, 2011 9:47 pm tarafından !Nursena!

» Cansel Elçin
Marsel Ilhan İle Bengü Karşı-Karşıya.. Icon_minitime1Çarş. Ekim 05, 2011 4:14 pm tarafından !Nursena!

» Nasıl Gidiyor?
Marsel Ilhan İle Bengü Karşı-Karşıya.. Icon_minitime1Çarş. Ekim 05, 2011 4:13 pm tarafından !Nursena!

» Beni Nasıl Tanırsınız?(!Nursena!)
Marsel Ilhan İle Bengü Karşı-Karşıya.. Icon_minitime1Çarş. Ekim 05, 2011 4:12 pm tarafından !Nursena!

» 5. Bölüm Özeti
Marsel Ilhan İle Bengü Karşı-Karşıya.. Icon_minitime1Salı Ekim 04, 2011 8:08 pm tarafından *MeRve*

» 2. Bölüm Fragman Replikleri
Marsel Ilhan İle Bengü Karşı-Karşıya.. Icon_minitime1Salı Ekim 04, 2011 8:07 pm tarafından *MeRve*

» 5. Bölüm Fragman Replikleri
Marsel Ilhan İle Bengü Karşı-Karşıya.. Icon_minitime1Salı Ekim 04, 2011 8:06 pm tarafından *MeRve*

En iyi yollayıcılar
*MeRve* (952)
Marsel Ilhan İle Bengü Karşı-Karşıya.. Vote_lcap2Marsel Ilhan İle Bengü Karşı-Karşıya.. Voting_bar2Marsel Ilhan İle Bengü Karşı-Karşıya.. Vote_rcap2 
!Nursena! (849)
Marsel Ilhan İle Bengü Karşı-Karşıya.. Vote_lcap2Marsel Ilhan İle Bengü Karşı-Karşıya.. Voting_bar2Marsel Ilhan İle Bengü Karşı-Karşıya.. Vote_rcap2 
Zeyno10 (316)
SaRıSeKeR (141)
'-Gizem (107)
Elvan (54)
Aytac (23)
BilGin (11)
orjnal adam deniz (11)
aytenay (10)

Marsel Ilhan İle Bengü Karşı-Karşıya..

YazarMesaj
Zeyno10
Aktif Üye
Aktif Üye
Zeyno10

Marsel Ilhan İle Bengü Karşı-Karşıya.. Empty
MesajKonu: Marsel Ilhan İle Bengü Karşı-Karşıya..   Marsel Ilhan İle Bengü Karşı-Karşıya.. Icon_minitime1Salı Eyl. 13, 2011 4:30 pm

İstanbul Sinan Erdem Spor Salonu'nda 25-30 Ekim 2011 tarihlerinde gerçekleştirilecek, kadınlar tenisinin en prestijli turnuvası WTA Championships'in (Sezon Sonu Şampiyonası) tanıtımı amacıyla Türkiye Tenis Federasyonu tarafından düzenlenen gösteri maçında Marsel İlhan ve Bengü karşılaştı.

Taksim Meydanında geçekleştirilen gösteri maçında ünlü şarkıcı Bengü, maçın heyecanlı geçtiğini kaydederek, “Ben lise yıllarımda tenis oynadım ama uzun zamandır tenis oynamıyordum. Bu turnuva ülkemiz için çok önemli bir turnuva. Bütün dünyanın gözünün İstanbul'da olacağını düşünüyorum. Çorbada tuzum olduysa ne mutlu bana. Çok eğlendim, tenise geri döneceğim galiba. Yarım saat oynamak bile insanın çok iyi hissetmesini sağlıyor” dedi.

Türk tenisinin erkeklerde 1 numarası Marsel İlhan'a karşı oynadığı için de mutlu olduğunu belirten Bengü, “Gerçekten Türkiye için çok önemli bir sporcu. Topları kaçırmayayım diye benimle uyumlu oynadı. Güzel bir anı oldu” diye konuştu.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

1 sayfadaki 1 sayfası