Yalancı Bahar Dizisi Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yalancı Bahar Dizisi Fan Sitesi

Yalancı Bahar Dizisi Fan Sitesine Hoşgeldiniz

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
En son konular
» SOKAK POLİSİ 1.Bölüm Eklenmiştir.
Karamel Saç Rengi Kimlere Yakışır Icon_minitime1Perş. Ara. 22, 2011 2:29 pm tarafından ibocum_45

» Selam Arkadaşlar Biraz Geç Oldu Kendimi Tanıtmaya Kusura Bakmayın
Karamel Saç Rengi Kimlere Yakışır Icon_minitime1Perş. Ara. 22, 2011 2:27 pm tarafından ibocum_45

» 5. Bölüm Reytingleri
Karamel Saç Rengi Kimlere Yakışır Icon_minitime1Cuma Ekim 07, 2011 9:47 pm tarafından !Nursena!

» Cansel Elçin
Karamel Saç Rengi Kimlere Yakışır Icon_minitime1Çarş. Ekim 05, 2011 4:14 pm tarafından !Nursena!

» Nasıl Gidiyor?
Karamel Saç Rengi Kimlere Yakışır Icon_minitime1Çarş. Ekim 05, 2011 4:13 pm tarafından !Nursena!

» Beni Nasıl Tanırsınız?(!Nursena!)
Karamel Saç Rengi Kimlere Yakışır Icon_minitime1Çarş. Ekim 05, 2011 4:12 pm tarafından !Nursena!

» 5. Bölüm Özeti
Karamel Saç Rengi Kimlere Yakışır Icon_minitime1Salı Ekim 04, 2011 8:08 pm tarafından *MeRve*

» 2. Bölüm Fragman Replikleri
Karamel Saç Rengi Kimlere Yakışır Icon_minitime1Salı Ekim 04, 2011 8:07 pm tarafından *MeRve*

» 5. Bölüm Fragman Replikleri
Karamel Saç Rengi Kimlere Yakışır Icon_minitime1Salı Ekim 04, 2011 8:06 pm tarafından *MeRve*

En iyi yollayıcılar
*MeRve* (952)
Karamel Saç Rengi Kimlere Yakışır Vote_lcap2Karamel Saç Rengi Kimlere Yakışır Voting_bar2Karamel Saç Rengi Kimlere Yakışır Vote_rcap2 
!Nursena! (849)
Karamel Saç Rengi Kimlere Yakışır Vote_lcap2Karamel Saç Rengi Kimlere Yakışır Voting_bar2Karamel Saç Rengi Kimlere Yakışır Vote_rcap2 
Zeyno10 (316)
SaRıSeKeR (141)
'-Gizem (107)
Elvan (54)
Aytac (23)
BilGin (11)
orjnal adam deniz (11)
aytenay (10)

Karamel Saç Rengi Kimlere Yakışır

3 posters
YazarMesaj
*MeRve*
Admin
Admin
*MeRve*

Karamel Saç Rengi Kimlere Yakışır Empty
MesajKonu: Karamel Saç Rengi Kimlere Yakışır   Karamel Saç Rengi Kimlere Yakışır Icon_minitime1C.tesi Tem. 30, 2011 10:49 pm

benim nacizane fikrimce kişinin kendine yakıştırdığı her saç rengi
uygundur. Önemli olan kişinin aynaya baktığında kendisine yakıştırmış
olmasıdır. İnsan bir rengi yada her hangi bir şeyi kendine yakıştırmamış
ise etrafında ki herkesin yakıştırmış olması bişeyi değiştirmez bana
göre. Çünkü kişi kendi güzelliğinin farkına vararak kendine olan güveni
artıyor

Karamel saç rengi aslında ten rengi alternatifleri çok
fazla olan bir renktir. Buğday tenlilerden tutunda, esmerlere, beyaz
tenlilere yakışan bir saç rengidir. Elbette ki siz boya kataloglarında
ki tonlara bakarak kendi ten renginize en uygun olanı seçebildikten
sonra.

Karamel saç renginin bir başka alternatifi ise geri
dönüşümü kolay olan bir renk omlasıdır. Yani siyah gibi kusturması
imkansız denilecek kadar zor bir renk olmamasıdır. İçimde kalmasın
diyorsanız deneyin ve beğenmediğinizde üzerine istediğiniz saç rengini
bir kaç banyo sonrasında yapın.
https://yalancibahar.forumdizini.com
!Nursena!
Admin
Admin
!Nursena!

MesajKonu: Geri: Karamel Saç Rengi Kimlere Yakışır   Karamel Saç Rengi Kimlere Yakışır Icon_minitime1C.tesi Tem. 30, 2011 11:09 pm

ben buğday tenliyim..yakışır ama saçımdan memnunum..Very Happy saol cnm..Very Happy
*MeRve*
Admin
Admin
*MeRve*

MesajKonu: Geri: Karamel Saç Rengi Kimlere Yakışır   Karamel Saç Rengi Kimlere Yakışır Icon_minitime1C.tesi Tem. 30, 2011 11:50 pm

Rica Ederim Smile
Bana yakışmaz.. Kumralım ben Smile
https://yalancibahar.forumdizini.com
Zeyno10
Aktif Üye
Aktif Üye
Zeyno10

MesajKonu: Geri: Karamel Saç Rengi Kimlere Yakışır   Karamel Saç Rengi Kimlere Yakışır Icon_minitime1Çarş. Ağus. 24, 2011 9:15 pm

Ben Denmeye karar verdim bakalım

Karamel Saç Rengi Kimlere Yakışır
1 sayfadaki 1 sayfası